×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

O firmie

GZWM S.A. jest firmą o ponad 100-letniej tradycji. Naszą misją jest służenie społeczeństwu pomocą w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz wykorzystania gazów węglowodorowych jako źródła ekologicznej energii.

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą.   Od roku 2002 r. pracujemy w Systemie Zarządzania Jakością zgodnie z normą PDFISO 9001:2015 (1,13MB). Wysoka jakość ma dla nas priorytetowe znaczenie, dlatego wszystkie nasze produkty spełniają wymogi norm europejskich, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską oraz systematycznie inwestujemy w badania i rozwój. Wykorzystanie najlepszych materiałów i komponentów, zastosowanie najnowszych technologii, testowanie na każdym szczeblu produkcji, w końcu certyfikacja w uznanych jednostkach certyfikujących daje pewność, że nasze produkty spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa i jakości.

 

Potencjał firmy to również nowoczesny park maszynowy. Stosowane technologie dają nam możliwość rozszerzania profilu produkcji, stąd systematycznie wprowadzamy do oferty nowe wyroby zgodnie z zapotrzebowaniem rynku. Jesteśmy również otwarci na kooperację z firmami branż pokrewnych w zakresie podwykonawstwa.

Jesteśmy dumni z rozbudowanych sieci przedstawicielstw handlowych oraz sieci serwisowej. Razem pracujemy na zadowolenie klienta i spełnienie jego najwyższych wymagań.

GZWM S.A. jest firmą, która na przestrzeni lat zmieniała swoje oblicze, niezmienny jednak pozostaje fakt, że jesteśmy firmą godną zaufania. Potwierdzają to dobre relacje zarówno z naszymi klientami jak i kooperantami. Wysokie standardy etyczne i korzystne warunki handlowe świadczą o tym, że GZWM S.A to dobry partner w biznesie.

GZWM z lotu ptaka.jpeg

biurowiec_2.jpeg

butle gazowe_1.jpeg